|
|
 |
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?
FORUM - Podanie.
Michalek (1 post dotychczas) | | Wiek: 14 lat
Staz w cs: 2 lata
Mikro: Nie (Rozwalilem ;p)
Czego oczekuje: Milej atmosfery
Moja Best Bron: M4a1
| | | | *$z@T3K* (Gość)
| | Podaj nr gg. | | | | baditt (Gość)
| | Imię:Konrad(nie mylic z kondrad )
Wiek:13
nr GG:1924244 (jak mnie przyjmiecie albo nie napiszcie na ten numer)
Jak długo grasz : rok
Mikrofon: Stary (ale nie jary)nie działa
Link do n-k: a po co mi to?
Pytanie przymicie mnie ? | | | | ToSkA (Gość)
| | Mam 15 lat
Mam mikro
3,5 lat gram w cs 
Oczekuję zgrania drużyny i miłej atmosfery na serwerze
Strzelam Awp,M4,AK,USP | | | | Michał (1 post dotychczas) | | Sorka post do usunięcia
|
Odpowiedz:
Tematy łącznie: 10 Posty łącznie: 34 Użytkownicy łącznie: 10 Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt  |
|
 |
|
|
|
Chcecie podział klanu na steam/ns?
| tak |
12% |
 |
| obojętnie |
0% |
 |
| nie |
88% |
 |
50 głosów łącznie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
| |
|
|