Click here for Myspace Layouts

   
 
  FORUM
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

FORUM - Podanie.

Znajdujesz się tutaj:
FORUM => Podanie o przyjęcie do klanu => Podanie.
<- Powrót  1  2  3  4 

Dalej->


Michalek
(1 post dotychczas)
29.01.2010 09:16 (UTC)[zacytuj]
Wiek: 14 lat
Staz w cs: 2 lata
Mikro: Nie (Rozwalilem ;p)
Czego oczekuje: Milej atmosfery
Moja Best Bron: M4a1
*$z@T3K* (Gość)
30.01.2010 20:29 (UTC)[zacytuj]
Podaj nr gg.
baditt (Gość)
31.01.2010 11:15 (UTC)[zacytuj]
Imię:Konrad(nie mylic z kondrad )
Wiek:13
nr GG:1924244 (jak mnie przyjmiecie albo nie napiszcie na ten numer)
Jak długo grasz : rok
Mikrofon: Stary (ale nie jary)nie działa
Link do n-k: a po co mi to?
Pytanie przymicie mnie ?
ToSkA (Gość)
10.02.2010 10:24 (UTC)[zacytuj]
Mam 15 lat
Mam mikro
3,5 lat gram w cs
Oczekuję zgrania drużyny i miłej atmosfery na serwerze
Strzelam Awp,M4,AK,USP
Michał
(1 post dotychczas)
06.03.2010 18:17 (UTC)[zacytuj]
Sorka post do usunięcia

Odpowiedz:

Twój nick:

 Kolor tekstu:

 Wielkość tekstu:
Zamknij tagi



Tematy łącznie: 10
Posty łącznie: 34
Użytkownicy łącznie: 10
Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt crying smiley
Ankieta
 


Chcecie podział klanu na steam/ns?
tak 12%
obojętnie 0%
nie 88%
50 głosów łącznie


Główny sponsor
 
GRY
Partnerzy
 

Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl
Server prywatny
 
Zabijaka.pl - Zabójcza jakość, wystrzałowa cena
ShoutBox
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (2 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja