Click here for Myspace Layouts

   
 
  FORUM
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

FORUM - Podanie.

Znajdujesz się tutaj:
FORUM => Podanie o przyjęcie do klanu => Podanie.
<- Powrót  1  2  3  4 Dalej -> 

Henio (Gość)
18.01.2010 19:30 (UTC)[zacytuj]
Jestem na tak ale czeba go sprawdzic.
Evo' (Gość)
19.01.2010 14:48 (UTC)[zacytuj]
dobra
*$z@T3K* (Gość)
19.01.2010 19:14 (UTC)[zacytuj]
Evo napisz do mnie!!! 15842049
henio (Gość)
20.01.2010 11:57 (UTC)[zacytuj]
co z nim bedzie
*$z@T3K* (Gość)
20.01.2010 13:11 (UTC)[zacytuj]
dałem mu nr gg ale nie odpisał

Odpowiedz:

Twój nick:

 Kolor tekstu:

 Wielkość tekstu:
Zamknij tagi



Tematy łącznie: 10
Posty łącznie: 34
Użytkownicy łącznie: 10
Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt crying smiley
Ankieta
 


Chcecie podział klanu na steam/ns?
tak 12%
obojętnie 0%
nie 88%
50 głosów łącznie


Główny sponsor
 
GRY
Partnerzy
 

Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl
Server prywatny
 
Zabijaka.pl - Zabójcza jakość, wystrzałowa cena
ShoutBox
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (3 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja