|
|
 |
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?
FORUM - Podanie.
Evo' (Gość)
| | Przecież jestem juz w klanie
| | | | AvP (Gość)
| | Mam 13 lat
Mam Mikro
równe 2 lata stażu 24 grudnia,bo wtedy dostalem na gwiazdke steama
Oczekuje miłej atmosfery na serverze jak Henio i poprzednego adminowania
Strzelam aka,m4,dgl,awp,usp,glock | | | | *$z@T3K* (Gość)
| | Musimy Cie sprawdzić podaj nr gg. | | | | Bonuss (Gość)
| | mam mikro
gram troche ponad rok
gram przewaznie po 3 godzinki dziennie
mam 16 lat
mam steam | | | | Henio (Gość)
| | Ogar piszecie wszyscy w tym samym temacie. |
Odpowiedz:
Tematy łącznie: 10 Posty łącznie: 34 Użytkownicy łącznie: 10 Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt  |
|
 |
|
|
|
Chcecie podział klanu na steam/ns?
| tak |
12% |
 |
| obojętnie |
0% |
 |
| nie |
88% |
 |
50 głosów łącznie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
| |
|
|