Click here for Myspace Layouts

   
 
  FORUM
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

FORUM - Podanie.

Znajdujesz się tutaj:
FORUM => Podanie o przyjęcie do klanu => Podanie.
<- Powrót  1  2  3  4 Dalej -> 

Evo' (Gość)
21.01.2010 17:54 (UTC)[zacytuj]
Przecież jestem juz w klanie
AvP (Gość)
21.01.2010 20:06 (UTC)[zacytuj]
Mam 13 lat
Mam Mikro
równe 2 lata stażu 24 grudnia,bo wtedy dostalem na gwiazdke steama
Oczekuje miłej atmosfery na serverze jak Henio i poprzednego adminowania
Strzelam aka,m4,dgl,awp,usp,glock
*$z@T3K* (Gość)
22.01.2010 13:15 (UTC)[zacytuj]
Musimy Cie sprawdzić podaj nr gg.
Bonuss (Gość)
23.01.2010 20:04 (UTC)[zacytuj]
mam mikro
gram troche ponad rok
gram przewaznie po 3 godzinki dziennie
mam 16 lat
mam steam
Henio (Gość)
24.01.2010 15:27 (UTC)[zacytuj]
Ogar piszecie wszyscy w tym samym temacie.

Odpowiedz:

Twój nick:

 Kolor tekstu:

 Wielkość tekstu:
Zamknij tagi



Tematy łącznie: 10
Posty łącznie: 34
Użytkownicy łącznie: 10
Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt crying smiley
Ankieta
 


Chcecie podział klanu na steam/ns?
tak 12%
obojętnie 0%
nie 88%
50 głosów łącznie


Główny sponsor
 
GRY
Partnerzy
 

Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl
Server prywatny
 
Zabijaka.pl - Zabójcza jakość, wystrzałowa cena
ShoutBox
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (1 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja