|
|
 |
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?
FORUM - Podanie.
Henio (5 postów dotychczas) | | Mam 15 lat
Mam mikro
ok 3 lat staz
Oczekuje miłej atmosery na servie
posługuje sie Awp M4 i Usp | | | | NaFcIaRz (3 postów dotychczas) | | Po sprawdzeniu jak grasz jestem przekonany,że mogę przyjąć Cię do klanu. | | | | Henio (5 postów dotychczas) | | ok. | | | | Evo' (Gość)
| | Mam 14 lat
Mam Mikro
równe 2 lata stażu 10 lutego, bo wtedy dostałem na urodziny steama. ;] ;] ;]
Oczekuje miłej atmosfery na serverze jak Henio i porzadnego adminowania.
Strzelam aKa, M4, dgl ;]
| | | | *$z@T3K* (Gość)
| | Evo napisz na ten numer(gg):15842049 |
Odpowiedz:
Tematy łącznie: 10 Posty łącznie: 34 Użytkownicy łącznie: 10 Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt  |
|
 |
|
|
|
Chcecie podział klanu na steam/ns?
| tak |
12% |
 |
| obojętnie |
0% |
 |
| nie |
88% |
 |
50 głosów łącznie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
| |
|
|