Click here for Myspace Layouts

   
 
  FORUM
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

FORUM - Podanie.

Znajdujesz się tutaj:
FORUM => Podanie o przyjęcie do klanu => Podanie.

<-Powrót

 1  2  3  4 Dalej -> 

Henio
(5 postów dotychczas)
17.01.2010 10:57 (UTC)[zacytuj]
Mam 15 lat
Mam mikro
ok 3 lat staz
Oczekuje miłej atmosery na servie

posługuje sie Awp M4 i Usp
NaFcIaRz
(3 postów dotychczas)
17.01.2010 11:51 (UTC)[zacytuj]
Po sprawdzeniu jak grasz jestem przekonany,że mogę przyjąć Cię do klanu.
Henio
(5 postów dotychczas)
17.01.2010 11:53 (UTC)[zacytuj]
ok.
Evo' (Gość)
18.01.2010 14:23 (UTC)[zacytuj]
Mam 14 lat
Mam Mikro
równe 2 lata stażu 10 lutego, bo wtedy dostałem na urodziny steama. ;] ;] ;]
Oczekuje miłej atmosfery na serverze jak Henio i porzadnego adminowania.
Strzelam aKa, M4, dgl ;]

*$z@T3K* (Gość)
18.01.2010 14:49 (UTC)[zacytuj]
Evo napisz na ten numer(gg):15842049

Odpowiedz:

Twój nick:

 Kolor tekstu:

 Wielkość tekstu:
Zamknij tagi



Tematy łącznie: 10
Posty łącznie: 34
Użytkownicy łącznie: 10
Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt crying smiley
Ankieta
 


Chcecie podział klanu na steam/ns?
tak 12%
obojętnie 0%
nie 88%
50 głosów łącznie


Główny sponsor
 
GRY
Partnerzy
 

Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl
Server prywatny
 
Zabijaka.pl - Zabójcza jakość, wystrzałowa cena
ShoutBox
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (20 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja