|
|
 |
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?
FORUM - Treningi
LeGGer (2 postów dotychczas) | | Wtorek 18:00 Piatek 17:00 sobota 17:00 | | | | NaFcIaRz (3 postów dotychczas) | | Sprostuję może to co napisał kolega wyżej:
- wtorek 18:00
- piątek 17:00
- niedziela 17:00 | | | | Evo ' (Gość)
| | Mi pasuje
| | | | Evo (Gość)
| | sory ze mnie nie bylo w niedziele ale mialem przygotowania do Piera ;] |
Odpowiedz:
Tematy łącznie: 10 Posty łącznie: 34 Użytkownicy łącznie: 10 Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt  |
|
 |
|
|
|
Chcecie podział klanu na steam/ns?
| tak |
12% |
 |
| obojętnie |
0% |
 |
| nie |
88% |
 |
50 głosów łącznie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
| |
|
|