|
|
 |
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?
FORUM - składki
Henio (5 postów dotychczas) | | to kiedy ten server ??
| | | | *$z@T3K* (Gość)
| | Server bd jak Nafciarz wpłaci  ale do środy powinien już być. | | | | *$z@T3K* (Gość)
| | Ten kto wyśle SMS za 10,98 zł dostanie admina na servie klanowym!!!Prosimy zgłaszać wpłaty na nr gg:15842049 lub 5034450 |
Odpowiedz:
Tematy łącznie: 10 Posty łącznie: 34 Użytkownicy łącznie: 10 Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt  |
|
 |
|
|
|
Chcecie podział klanu na steam/ns?
| tak |
12% |
 |
| obojętnie |
0% |
 |
| nie |
88% |
 |
50 głosów łącznie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
| |
|
|