Click here for Myspace Layouts

   
 
  FORUM
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

FORUM - składki

Znajdujesz się tutaj:
FORUM => Składki na server => składki

<-Powrót

 1 

Dalej->


Henio
(5 postów dotychczas)
18.01.2010 14:22 (UTC)[zacytuj]
to kiedy ten server ??
*$z@T3K* (Gość)
18.01.2010 17:01 (UTC)[zacytuj]
Server bd jak Nafciarz wpłaci ale do środy powinien już być.
*$z@T3K* (Gość)
19.01.2010 12:54 (UTC)[zacytuj]
Ten kto wyśle SMS za 10,98 zł dostanie admina na servie klanowym!!!Prosimy zgłaszać wpłaty na nr gg:15842049 lub 5034450

Odpowiedz:

Twój nick:

 Kolor tekstu:

 Wielkość tekstu:
Zamknij tagi



Tematy łącznie: 10
Posty łącznie: 34
Użytkownicy łącznie: 10
Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt crying smiley
Ankieta
 


Chcecie podział klanu na steam/ns?
tak 12%
obojętnie 0%
nie 88%
50 głosów łącznie


Główny sponsor
 
GRY
Partnerzy
 

Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl
Server prywatny
 
Zabijaka.pl - Zabójcza jakość, wystrzałowa cena
ShoutBox
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (22 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja