|
|
 |
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?
FORUM - Skype
Evo' (Gość)
| | Proponuje zeby wszyscy zalozyli sobie konto SKYPE aby mozna bylo robic narady przed sparingami
|
Odpowiedz:
Tematy łącznie: 10 Posty łącznie: 34 Użytkownicy łącznie: 10 Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt  |
|
 |
|
|
|
Chcecie podział klanu na steam/ns?
| tak |
12% |
 |
| obojętnie |
0% |
 |
| nie |
88% |
 |
50 głosów łącznie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
| |
|
|